Tue04252017

Last updateMon, 07 Nov 2016 6pm

Back You are here: Home Lajme Vendi Shqiperi Kampionati Boteror i Kadeteve U10 per femra

Kampionati Boteror i Kadeteve U10 per femra

Klean Shuqja ndodhet ne kampionatin boteror te Kadeteve ne Gjeorgji.

Mbas 3 raundesh Kleani ka fituar 2 dhe  humbur 1. Renditet ne vendin e 35 me 2 pike.

Kategoria I

Kategoria I
Kategoria I - Kjo hapesire eshte per kategorine e I-re

Kategoria II

Kategoria II
Kategoria II - Kjo hapesire eshte per kategorine e II-te

Kategoria III

Kategori\" data-mce-src=
Kategoria III - Kjo hapesire eshte per kategorine e III-te

Kategoria IV

Kategoria IV
Kategoria IV - Kjo hapesire eshte per kategorine e IV-rt

Kategoria V

Kategoria V
Kategoria V - Kjo hapesire eshte per kategorine e V-te